החזרות והחלפות

במידה וברצונך להחליף פריט שרכשת או להחזירו, אפשר לעשות את זה בלי בעיה - ובחינם. 
כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם.
במדבקה שמצורפת לחבילה יש לבחור האם ברצונך בהחלפה או החזרה. החלפה תהיה לאותו פריט בצבע שונה. אם אתה מעוניין בפריט אחר, עלייך לבחור באפשרות ההחזרה במדבקה המצורפת לחבילה- לאחר ההחזרה נדאג לשלוח לך פריט בצבע שבחרת. 

 

הנחיות להחלפת או החזרת פריט
רוצה להחליף או להחזיר את הפריט שרכשת? ניתן לעשות זאת בקלות וללא עלות. יש לוודא שלא נעשה בפריט כל שימוש ושמחוברת אליו התווית המקורית, ולשלוח אותו אלינו עד 14 יום מיום קבלתו.

 

רוצה להחליף?
החלפה תתאפשר רק במקרה שברצונך באותו פריט, רק בצבע שונה. 

 

רוצה להחזיר?
בעת החזרה, ניתן לבחור בין קבלת קרדיט לשימוש באתר (סכום שישמש אותך לרכישה באתר, ללא תאריך תוקף) או החזר כספי (נזכה אותך על הסכום ונחזיר לך אותו דרך אמצעי התשלום שהשתמשת בו). 
כתובת למשלוח מוצר: תל חי 77 , קומה שנייה , בית ניסימיאן, קריית שמונה.
 
דואר ישראל מעביר את החבילות עד 14 ימי עסקים. ברגע שהחבילה תגיע אלינו, יישלח מייל עדכון לכתובת אותו רשמת בתהליך הקנייה. 
תוכל לתקשר עם שירות הלקוחות שישמח לסייע:
מייל  info@lazypanda.co.il

טלפון: 03-6998042
 
הערות ותוספות
* ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל שאלה או תהייה אנחנו זמינים עבורך בטלפון או במייל. 
*  לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.